بیمه عمر مان

شکست را دو بار تجربه نکنید!

اغلب افراد حداقل یکبار در روز یک کار را به صورت اشتباه انجام می دهند و یا کاری غلط از آنها سر می زند.

در بعضی از موارد ممکن است این اشباهات قابل چشم پوشی باشند و گاهی نیز ممکن است تبعات این امر به حدی بزرگ باشند که به کلی مسیر زندگی شما را تغییر دهند، اما چگونه می توانیم از تکرار مجدد اشتباهات جلوگیری کنیم؟

بگذارید به زمانی برگردیم که شما آخرین اشتباهتان را انجام داده داده اید، آنرا به یاد بیاورید حتی اگر بسیار کوچک بوده باشد، به عنوان مثال ریختن قهوه روی یک سند، قطعا بعد از وقوع این رخداد موجی از وحشت و استرس شما را فرا گرفته است و مدت زیادی به بازخوردهای این اتفاق فکر کرده اید.

زمانی که شما اشتباهاتتان را سرلوحه کار قرار نداده و از آنها درس نگیرید قطعا هم به خودتان و هم نزدیکانتان آسیب هایی وارد خواهید کرد که حتی ممکن است رابطه شما را نیز تحت الشعاع قرار دهد.

عدم خرید بیمه یکی از اشتباهاتی است که قطعا بعد از بروز حادثه خودتان را بابت آن بسیار سرزنش خواهید کرد.

هریک از بیمه های موجود به نحوی در زندگی شما کارآمد خواهد بود، زیرا نمیتوانید بگویید که هیچ حادثه ای برای من اتفاق نمی افتد. حادثه همیشه در کمین شماست.

فرض کنید که منزل، دفتر کار یا مغازه خود را بیمه آتش سوزی نکرده اید. درصورتی که حادثه آتش سوزی برای یکی از موارد فوق اتفاق بیفتد، چقدر خودتون رو سرزنش می کنید برای اینکه فرضاً منزل تون رو بیمه آتش سوزی نکردید؟ همش پیش خودتون فکر میکنید که ای کاش بخاطر سالیانه 200 هزار تومان تعلل و دست دست نمی کردم.

یا فرض کنید بیمه عمر برای خودتون یا اعضای خانواده تهیه نکنید. اگر خدایی نکرده هریک از اتفاقاتی که تحت پوشش بیمه عمر هستش برای هریک از اعضاء اتفاق بیفتد، اعم از (حادثه، سکته قلبی، سکته مغزی، ازکارافتادگی، سرطان، نقص عضو، بیماری­های خاص و…) آیا میتوانید از پس مخارج و هزینه های این بیماری ها به راحتی بر بیاید؟ آیا خودتون و خانواده ترس و استرس هزینه ها رو ندارید؟ آیا اگر خدایی نکرده پدر خانواده دراثر یک حادثه ازکار افتاده بشه و نتونه کار کنه، با وضع ازکار افتادگی آیا خودش رو سرزنش نمیکنه که چرا بیمه عمر نداشتم؟ آیا نگاه ها و رفتار سنگین خانواده براش درد آور نمیشه و احساس بدی بهش دست نمیده؟ آیا احساس سرباری بهش دست نمیده؟  اما اگر بیمه عمر داشت و هرماه یه هزینه ازکارافتادگی از بیمه دریافت میکرد و هزینه های درمانش رو بیمه تقبل میکرد، آیا خودش احساس بهتری نداشت؟

اجازه ندیم افسوس اشتباهاتی رو بخوریم که میتونستیم از خسارات آن جلوگیری کنیم.

ارزش بیمه خیلی بالاتر از اون چیزی هستش که بشه بهش فکر کرد.

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *