درباره ما

شرکت سهامی بیمه ایران نمایندگی فدائی کد ۷۰۰۲۷ بعنوان نمایندگی تخصصی بیمه های عمر و زندگی و سرمایه گذاری براساس اصول و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و باتوکل به خدای منان و با تلفیق تجربه و نیروی جوانی درنظر دارد غیرممکن ها را ممکن و به جایگاهی شایسته دست یابد.

این نمایندگی با پشتوانه و بهره مندی از کادری مجرب و کارآزموده و کارشناسان خبره و متخصصین جوان افتخار دارد بعنوان یکی از برترین نمایندگان و مشاوران تخصصی بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت سهامی بیمه ایران و صنعت بیمه کشور باشد.

یکی از رسالت های نمایندگی ۷۰۰۲۷ بیمه ایران فرهنگ سازی بیمه های عمر و زندگی در کشور عزیز و پهناور جمهوری اسلامی ایران می باشد و تلاش خود را در راستای شعار “هر ایرانی یک بیمه زندگی مان” ادامه می دهد.

کارشناسان ما فروش بیمه عمر را آغاز تعهد خود تلقی می نمایند و آرزوی سلامتی برای تمامی بیمه گذاران و  مردم عزیز کشورمان دارند. اما چنانچه حادثه ای برای بیمه گذاران این نمایندگی اتفاق بیفتد، کارشناسان ما تا دریافت خسارت در کنار بیمه گذاران ایفای نقش خواهند کرد و علاوه بر ارائه مشاوره های لازم، بیمه گذار را تنها نخواهند گذاشت.

این نمایندگی با اخذ انواع مجوزها و کارشناسی های مربوطه در رشته های مختلف  بیمه ای آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به تمامی ادارات و موسسات و همچنین تمامی افراد جامعه اعلام می دارد.

شما با ثبت نام الکترونیکی  بیمه عمر این امکان و امتیاز را دارید تا کارشناسان ما بصورت تلفنی و یا حضوری مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند و از لحظه تکمیل فرم درخواست کتبی تا لحظه صدور بیمه نامه از پوشش حادثه رایگان (نهایت یک هفته) بهره مند شوید.

نمایندگی فدائی کد 70027