بیمه عمر کودکان بیمه ایران

بیمه عمر کودکان

بیمه عمر کودکان

هیچ لذتی بالاتر از تولد یک نوزاد در خانواده نیست. امیدها و برنامه های بزرگ برای آینده فرزندان ، همواره فکر والدین را مشغول می کند. آینده، بخشی از زندگی هر نوزاد و کودکی است ، که با تولدش توجه عمده پدر و مادر را بخود جلب می‌کند.

فرزندان ارزشمندترین دارایی برای هر پدر و مادری هستند و پدر و مادرها از همان زمان تولد به دنبال ساختن آینده‌ای بهتر و مطمئن برای فرزندانشان می باشند. حساب بانکی، سرمایه گذاری تحصیلی و سرمایه گذاری ریالی و… چند روش معمول برای انجام سرمایه گذاری هستند.

از جدیدترین روش های سرمایه گذاری، انجام سرمایه گذاری با بیمه عمر است که بسیاری از خانواده‌ها از زمان تولد برای فرزندانشان این بیمه نامه را تهیه می‌کنند.

بیمه های عمر کودکان با توجه به این که سن بیمه شدگان پایین می‌باشند از لحاظ پوششی دارای شرایط خاصی می‌باشند.

بیمه عمر کودکان

هدف از بیمه عمر کودکان

هدف از بیمه عمر کودکان ایران برای پوشش دادن نیازهای مادی کودکان در آینده و در دوره جوانی‌شان است. بیمه عمر کودکان ایران اگرچه خدمات بیمه‌ای نیز ارایه می‌کند اما بیشتر نقش سرمایه‌گذاری آن اهمیت دارد.

در این بیمه نامه والدین می‌توانند با انتخاب حق بیمه این بیمه نامه را شروع کنند. میزان حق بیمه می‌تواند به صورت ثابت و یا به صورت افزایشی پرداخت شود. البته در این طرح بیمه گذاران می‌توانند حق بیمه‌های خود را به صورت ماهانه، شش ماهه و سالانه پرداخت کنند که پرداختی بیمه های سالانه نیز سود دهی بالایی را برای سرمایه گذاری خواهند داشت.

پوشش های بیمه عمر کودکان

با داشتن این بیمه نامه بیمه شده دارای پوشش سرمایه فوت به هر علت و پوشش فوت به علت حادثه می باشد. میزان سرمایه فوت به هر علت با توجه به حق بیمه پرداختی محاسبه می شود و بیمه شده می تواند تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان پوشش داشته باشد.

در کنار پوشش سرمایه فوت، پوشش سرمایه امراض، ازکارافتادگی و …به اختیار بیمه گذار به بیمه نامه عمر اضافه می شود که در صورت پیش آمدن خسارت می تواند از این پوشش استفاده نماید.

در انتخاب حق بیمه، مبلغی را انتخاب نمایید که نتیجه مطلوبی در زمان سرمایه گذاری برای فرزندتان داشته باشد.

مدت زمان بیمه نامه عمر فرزندتان را برای حداقل ۳۰ سال انتخاب کنید، اگر بیمه نامه‌تان مدت زمان کوتاهتری داشته باشد بعد از پایان مدت بیمه نامه نمی‌توانید مدت زمان بیمه نامه‌تان را طولانی‌تر کنید.

آیا بیمه عمر کودکان همان بیمه آتیه فرزندان است؟  بیمه عمر فرزندان یا کودکان در شرکت‌های مختلف به نام های متفاوتی نامیده می‌شوند از جمله بیمه آتیه فرزندان، بیمه آتیه کودکان، بیمه عمر و آتیه فرزندان، بیمه عمر جوانان و نوجوانان و …. . بنابراین همه آنها همان بیمه عمر برای کودکان هستند.

توصیه برای بیمه عمر کودکان

بیمه عمر کودکان ایران برای پوشش زندگی و آینده کودکان طراحی شده است. این بیمه انعطاف‌پذیر بوده و حتی می‌توان به پوشش‌هایی که ارایه می‌دهد پوشش‌های تکمیلی دیگری نیز افزود اما معمولاً توصیه می‌شود که بیمه‌گزار از پوشش‌های تکمیلی غیر ضروری که ممکن است برای کودکان کاربرد نداشته باشد چشم‌پوشی کند و سعی کند که بیمه عمر سوددهی بیشتری داشته باشد. دلیل این توصیه این است که معمولاً کودکان کمتر از بزرگ‌سالان به بیماری‌های سخت دچار می‌شوند و همچنین در معرض خطراتی که در جامعه و محیط کار افراد بزرگ‌سال را تهدید می‌کند، نیستند. بنابراین می‌توان تنها یک یا تعداد اندکی پوشش بیمه را انتخاب کرد و به ازای آن با افزایش سرمایه و حق بیمه‌ها، تلاش کرد تا سوددهی بیمه افزایش یافته و در پایان قرارداد، اندوخته قابل توجهی نصیب بیمه‌گزار شود.

چرا بیمه عمر کودکان؟

بیمه عمر کودکان ایران را می‌توان از اولین ماه تولد کودک خریداری کرد. این بیمه علاوه بر نقش حمایتی و بیمه‌ای از بیمه‌گزار به عنوان یک راه سرمایه‌گذاری کمک زیادی را در سنین بزرگ‌سالی به کودک خواهد کرد. زمان استفاده از بیمه عمر کودکان معمولاً بین سنین 20 تا 30 سالگی است و به مدت قرارداد بیمه عمر بستگی دارد. این سنین از لحاظ مادی دغدغه‌ها و نیازهای خاص خود را دارند چرا که افراد در موقعیت‌های حساس زندگی خود به سر می‌برند. ورود به دانشگاه و هزینه‌های تحصیلی، قصد ازدواج و یا راه‌اندازی کسب‌وکار همه از موارد مهمی هستند که در این سنین اتفاق افتاده و نشان‌دهنده نیاز بیمه‌گزار به یک سرمایه و یا اندوخته مالی است. آینده‌نگری برای رفع چنین نگرانی‌هایی است که لزوم استفاده از بیمه عمر را بیش از پیش مشخص می‌کند.

خرید بیمه عمر کودکان

برای خرید بیمه آتیه فرزندان می توانید سفارش بیمه عمرتان را در همین سامانه ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشاوره کامل درباره بیمه عمر را برای شما انجام می دهند.

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *