بیمه زندگی مان

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر را میتوان یک سرمایه‌گذاری با سود تضمینی به شمار آورد. این بیمه علاوه بر ماهیت سرمایه‌گذاری و پس‌انداز، مواردی مانند بیماری‌های خاص، نقص عضو، ازکارافتادگی، بازنشستگی و فوت را تحت پوشش قرار می‌دهد. با سرمایه‌گذاری در بیمه عمر، شخص با پرداخت حق بیمه به میزان دلخواه خود، تحت پوشش بیمه عمر قرار خواهد گرفت.

اندوخته بیمه عمر

با پرداخت مبلغ ناچیزی در سال، می‌توانید در بلند مدت اندوخته‌ی قابل توجهی دریافت کنید که به نسبت اشکال دیگر سرمایه‌گذاری، سود بیشتری به آن تعلق می‌گیرد. سرمایه‌گذاری در بیمه عمر، یک سرمایه مطمئن، بدون ریسک و با سود روزشمار تضمین شده است. این اندوخته بعد از مدت یک سال به صورت یک‌جا و بعد از ده سال به صورت مستمری قابل برداشت است.

با خرید بیمه عمر و پرداخت حق بیمه آن طی مدت قرارداد، اندوخته‌ی بیمه‌گذار شکل می‌گیرد. به این اندوخته بر اساس قرارداد،‌ سود تضمینی و سود مشارکت (به صورت روزشمار و مرکب) تعلق گرفته و در بازه‌های زمانی‌ طولانی‌تر،‌ سرمایه‌گذاری پرسودی را رقم خواهد زد.

محاسبه بیمه عمر و میزان اندوخته‌ی آن، با توجه به عوامل مختلفی انجام می‌شود. برای مثال مدت قرارداد، میزان حق بیمه پرداختی و درصد افزایش سالیانه آن بر محاسبه بیمه عمر تاثیر می‌گذارند.

اما به طور کلی، طبق جدول بیمه عمر سود تضمینی در دو سال اول 16% در دوسال دوم ۱۳% و سال‌های بعد از آن 10% است که علی‌الحساب به اندوخته‌ی بیمه عمر شما تعلق خواهد گرفت. سود مشارکت نیز سود حاصل از سرمایه‌گذاری شرکت بیمه در پروژه‌های اقتصادی سودآور است که با بیمه‌گذار شریک خواهد شد.

بیمه مان

مستمری و بازنشستگی

اگر زمانی نتوانستید یا نخواستید که دیگر کار کنید، می‌توانید روی مستمری بیمه عمرتان حساب کنید. بعد از گذشت حداقل ده سال از قرارداد، می‌توانید اندوخته حاصل از بیمه عمر را به صورت مستمری ماهانه دریافت کنید. این مستمری طبق قرارداد، می‌تواند مادام‌العمر یا در بازه‌های زمانی مشخص پرداخت شود.

مشاوره بیمه عمر

کمتر از دو دهه است که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در کشور ما ارائه می‌شود و از همین جهت معمولاً بسیاری از افراد اطلاعات کافی درباره جزئیات و شرایط این بیمه ندارند. شرکت سهامی بیمه ایران نمایندگی فدائی در تلاش است تا با ارائه مشاوره بیمه عمر، به پرسش‌های شما در این زمینه پاسخ دهد تا با بررسی و مقایسه، بهترین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره بیمه عمر، با ما تماس بگیرید یا اطلاعات تماس خودتون رو در اختیار ما بگذارید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *