مشتریان نمایندگی فدائی

جناب آقای رامین مومنی

شغل: طراح تجربه کاربری

چکیده صحبت ها: یکی از ویژگی های خوبی که آقای فدائی دارند، مسئولیت پذیری و پاسخگویی ایشون هستش. یعنی ما از بابت مسائل اداری و توضیحات بیمه و همچنین پرداخت اقساط هیچ نگرانی ای نداریم و این برای من که سرم شلوغه خیلی خوب و با ارزشه. گارانتی و وارانتی توی ایران معمولا با مشکل ایجاد میشه. اما زمانی که برای مادرم حادثه اتفاق افتاد و توی بیمارستان بستری شدن، آقای فدائی وقتی متوجه شدن خودشون اومدن بیمارستان و کارا رو پیگیری کردن و از فرداش هزینه ها رو پیگیری کردن و ما تونستیم از پوشش بیمه عمر استفاده کنیم. من به همه پیشنهاد میکنم که برای یک بار هم که شده بیایم روی خودمون و جسممون سرمایه گذاری کنیم. چرا که ما با گرفتن بیمه عمر با یک تیر چند نشون رو میزنیم.

جناب آقای شانت سارونیان

شغل: تکنسین شبکه

چکیده صحبت ها: در رابطه با خرید بیمه عمر مردد و دو دل بودم که این بیمه رو بخرم یا نه؟ ولی وقتی آقای فدائی برام توضیحات رو دادن، دیگه هیچ شکی نکردم. همیشه بجز اینکه خود شرکت بیمه پیام میفرسته برای اقساط، خود آقای فدائی و همکارانشون باهام تماس میگیرن برای یادآوری اقساط.  بیمه عمر میتونه یه پشتوانه برای آینده همسرم و بچه هام باشه. به نظرم همه باید بیمه عمر رو انتخاب کنن، حتی اگه شده با مبلغ پرداختی کمتر. چون شاید الان به درد کسی نخوره، ولی مطمئناً بازتابش رو چند سال آینده میبینیم.

جناب آقای علیرضا ممشلی

شغل: کارمند بانک

چکیده صحبت ها: آقای فدائی خیلی کامل و دوستانه انواع مختلف بیمه رو برام توضیح دادن و محاصن و پوشش هاش رو بهم گفتن. وقتی آقای فدائی بهم گفتن که توی ژاپن هر فرد به طور میانگین 4 تا بیمه عمر داره، من واقعا متعجب شدم. خیلی خوبه که فرهنگ بیمه عمر جا بیفته و همه ازش استفاده کنن. به قول آقای فدائی ما برای یک پراید چند میلیونی سالیانه یک میلیون تومن حق بیمه پرداخت میکنیم، ولی سلامتی و جونمون رو ازش قافلیم. قبل از توضیحات آقای فدائی من فکر میکردم که بیمه عمر فقط برای مرگ و میر و فوت هستش، اما الان نظرم کاملاً عوض شده.

جناب آقای هومن نوروزی

شغل: پشتیبان ماشین های اداری

چکیده صحبت ها: مشاوره آقای فدائی خیلی دقیق و کامل بود و همه چیز رو بصورت ساده برام بیان کردن. بیمه عمر خیلی مهمه و مختص به قشر خاصی نیست و همه می تونن ازش استفاده کنن. بیمه عمر هنوز توی کشور ما فرهنگ سازی نشده. خیلی خوبه که آقای فدائی و کسانی مثل ایشون این فرهنگ رو توی کشور جا بندازن و مردم رو به داشتن این بیمه متقاعد کنن. اولش نظر مثبتی نسبت به بیمه عمر نداشتم. ولی دقیق بودن، ساده صحبت کردن، صداقت و تسلط داشتن آقای فدائی نظر من رو نسبت به داشتن این بیمه نامه مثبت کرد.